• malatyasanayisitesi@gmail.com
  • 0 533 947 61 62

Hakkımızda

DÜNDEN BUGÜNE ŞİRKETLERİMİZ

Bugün Türkiye Medya Center adı ile faaliyetlerine devam gurubumuzun kuruluşu 1996 yılına dayanmaktadır.

Daha önce ITT-PTT işbirliğiyle hazırlanan Altın Rehber çalışmaları 1994 yılında sonlandırılınca piyasada boşluk oluşmuş ve bu boşluğu gurubumuzun ilk şirketi ve ilk markası olan Türkiye Medya Center tarafından 1996 yılında doldurulmuştur.

1997 yılında ilk ürünümüz olan İstanbul İşletmeler Rehberi’nin yayını ve başarısı, şirketimizin bu çalışmayı ülke geneline yaygınlaştırma cesareti vermiştir. İstanbul’un ardından Trakya, Ege, Marmara, Akdeniz, Çukurova, İçanadolu, Doğu Anadolu, Güneydoğu Anadolu ve Karadeniz İşletmeler Rehberleri sırasıyla devreye girmiştir.

Bugün 10 yıldır Ticari İşletmeler Rehberleri yayıncılığında yerel, bölgesel, ulusal ve uluslar arası ölçekte 85 ürün ortaya koymuş bir kurum olarak 750 bin firmaya reklam ve tanıtım desteği sağlamıştır.

2003 yılından itibaren web ve prodüksiyon alanlarına yatırım yapan gurubumuz, kendi server’ı üzerinden profesyonel web yayımcılığı yapmakta; bu alanda 100’e yakın firmamıza web tasarım ve hosting desteği vermektedir.

Prodüksiyon alanında ise çok sayıda firmaya tanıtım filmi hazırlamak suretiyle reklam ve tanıtım desteği sunmuştur. Kurumuzu bir prodüksiyon çalışması için gerekli tüm teknik teçhizat ve ekibe sahiptir.

Özkan KEKLİK