• malatyasanayisitesi@gmail.com
  • 0 533 947 61 62
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
583 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Volkan OKTAY
  • ADRES: Özsan Sanayi Sitesi 6.Blok No:19 - 20 MALATYA
  • TELEFON: 0 422 238 28 09
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 19:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 19:00
SERVİS YERLERİ MALATYA

FİRMA HAKKINDA

OKTAYLAR OTOMOTİV 

İnsanımız,

Markamızın arkasında kendi insanımız , büyük ailemiz var. Çalışma arkadaşlarımız ve tüm paydaşlarımızla ilişkilerimizi, insana ve insan onuruna verdiğimiz değer belirler. Her birimiz profesyonellikle, sorumluluk alarak,
Kendi uzmanlığımızı ve işimizi geliştirerek, güncel teknoloji ve çalışma yöntemlerini kullanarak ve aynı zamanda davranışlarımızla ilham vererek çalışırız.

Kalitemiz,

Kalitemizin ardında yüksek performanslı, yenilikçi,esnek,sürdürülebilir ürünler var. Yaptığımız her işten en yüksek kaliteyi hedefler, hep daha iyisi için çalışırız.Kalitemizle korurken her zaman çevreye duyarlıyız, karbon ayak izimizi azaltmayı amaçlar, çevre sorunlarına yenilikçi çözümler getiririz.

İtibarımız,

İtibarımız arkasında kalite odağımız,müşterilere yaklaşımımız ve hepimizin her gün gerçekleştirdiği yüzlerce davranış var. Ahlaki değerlerimizden; sözlerimizde ve davranışlarımızda tutarlıklık,güvenilirlik,şefaflık ve dürüstlükten asla vazgeçemeyiz.

Müşterimiz,

İşimizin kalbinde müşterilerimizin memnuniyeti var . Onların güvenini her gün yeniden kazanmak, hayatlarını kolaylaştırmak için sorumlukluk alırız.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.